2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklid na terminálech veřejné dopravy
Beschreibung: Komplexní zajištění služeb pravidelného a mimořádného úklidu venkovních prostor vybraných terminálů veřejné dopravy či obdobných míst sloužících potřebám veřejné dopravy nacházejících se na území hlavního města Prahy, a to včetně provedení jednorázového vstupního úklidu a provádění zimní údržby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Úklid na terminálech veřejné dopravy