538470-2026 - Ergebnis
Polen – Andere Dienste – Wymiana wodomierzy wody zimnej i ciepłej na wodomierze przystosowane do zdalnego odczytu w budynkach administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana wodomierzy wody zimnej i ciepłej na wodomierze przystosowane do zdalnego odczytu w budynkach administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: wymiana wodomierzy wody zimnej i ciepłej na wodomierze przystosowane do zdalnego odczytu w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy. 2. Szczegółowy zakres prac, został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Wzorze Umowy, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany ilości prac podanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji zamówienia poprzez zmniejszenie lub zwiększenie ilości prac z powodu konieczności dostosowania prac do bieżących potrzeb Zamawiającego. Podane ilości mają charakter szacunkowy i służą jedynie do porównania ofert, a umowa zostanie zawarta do wysokości środków przeznaczonych przez Zamawiającego na realizację zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung340512-2026
Interne KennungZP/PN/U/20/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Prawa Opcji – dalej Opcja: 1) Zamawiający zastrzega sobie uprawnienie do skorzystania z Opcji, polegającej na świadczeniu usług zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia na zasadach, o których mowa w Umowie, w rozumieniu art. 441 ust 1 Pzp. 2) Maksymalny zakres zamówienia w ramach prawa opcji nie przekroczy 100% kwoty zamówienia podstawowego brutto. W przypadku uruchomienia prawa opcji Zamawiający jest zobowiązany do złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia wskazującego zakres usług, który będzie wiązać Wykonawcę. 3) Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe określone w ofercie Wykonawcy i zasady dotyczące realizacji przedmiotu Umowy objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 4) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji – Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 5) Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy. 2. W przypadku skorzystania z prawa opcji dopuszczalna jest waloryzacja wynagrodzenia na zasadach określonych we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ.