538498-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Müllfahrzeuge – Nabava rabljenog vozila za sakupljanje otpada putem financijskog leasinga
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava rabljenog vozila za sakupljanje otpada putem financijskog leasinga
Beschreibung: Predmet nabave je rabljeno specijalizirano vozilo za sakupljanje i prijevoz otpada putem financijskog leasinga.
Interne Kennung: 07/2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000