See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup kubka z pokrywką, ośmiokątnego”
Beschreibung: Przedmiotem negocjacji będzie zakup przez Zamek Królewski na Wawelu – Państwowe Zbiory Sztuki kubka z pokrywką, ośmiokątny, srebrny, pozłacany, grawerowany napis: „Johannes Bass Fecit Elbing 1642”, grawer: Johannes Bass (Lubeka ok. 1600 – po 1656 Elbląg), wysokość: 26 cm, waga: 855 g
Interne Kennung: DZP-271-28/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37820000 Kunstbedarf
5. Los
Los: LOT-0001