2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie nieuwbouw school Meergronden (ALMERE)
Beschreibung: Het betreft het ontwerp (VO+ tot en met besteksgereed ontwerp) en de realisatie van van een school voor Voortgezet Onderwijs voor 1.400 leerlingen en ± 150 medewerkers: BBL, KBL, mavo, havo, vwo met een tweetalig internationaal profiel en bijbehorende buitenruimte, inclusief de sloop van de huidige gymzaal en de realisatie van een (ondergrondse) fietsenstalling. Daarnaast zal er een maatschappelijke functie van ca 300m2 bvo in de plint gebouwd worden. De uitvoeringswerkzaamheden bestaan uit bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden en daarnaast werkzaamheden voor de aanleg van de openbare ruimte. De omvang van de school en maatschappelijke functie bedraagt circa 11.500 m2 bvo.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45214500 Bauarbeiten für Fortbildungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45350000 Maschinentechnische Installationen