2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej (kompleksowa usługa zaprojektowania, przygotowania, realizacji, emisji, optymalizacji oraz rozliczenia kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia). Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej (kompleksowa usługa zaprojektowania, przygotowania, realizacji, emisji, optymalizacji oraz rozliczenia kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia). Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”, realizowanego w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027”, współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ
Interne Kennung: SZPU.281.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przygotowanie i prowadzenie kampanii promocyjno-edukacyjnej dotyczącej idei rodzicielstwa zastępczego na terenie Wrocławia. Kampania realizowana w ramach projektu „Wsparcie nie tylko na starcie”