See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Oddziałów Szpitalnych oraz Bloków Operacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Oddziałów Szpitalnych oraz Bloków Operacyjnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10 w ramach realizacji zadań inwestycyjnych dofinansowanych ze środków Województwa Śląskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1A – Formularz asortymentowo – cenowy, Załącznik Nr 1B – Zestawienie parametrów i warunków wymaganych. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP-31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33181100 Dialysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Zakup aparatu RTG z ramieniem C dla Centralnego Bloku Operacyjnego
Interne Kennung: DZP-31/2026 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zakup aparatów ultrasonograficznych
Interne Kennung: DZP-31/2026 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Zakup aspiratora ultradźwiękowego dla Centralnego Bloku Operacyjnego
Interne Kennung: DZP-31/2026 - Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Zakup 2 sztuk wiertarek szybkoobrotowych dla Centralnego Bloku Operacyjnego
Interne Kennung: DZP-31/2026 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Zakup 4 sztuk systemów napędów ortopedycznych z piłą oscylacyjną dla Centralnego Bloku Operacyjnego
Interne Kennung: DZP-31/2026 - Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Zakup 9 sztuk aparatów do hemodializy dla Stacji Dializ
Interne Kennung: DZP-31/2026 - Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33181100 Dialysatoren