538579-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Analysedienste – SERVICII DE ANALIZE DE LABORATOR necesare stadializării pacienților cu boli hepatice cronice, în cadrul Subactivității A1.4 a proiectului LIVE(RO)4 BUCUREȘTI-ILFOV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE ANALIZE DE LABORATOR necesare stadializării pacienților cu boli hepatice cronice, în cadrul Subactivității A1.4 a proiectului LIVE(RO)4 BUCUREȘTI-ILFOV
Beschreibung: Servicii de analize laborator necesare stadializării pacienților cu boli hepatice cronice, în cadrul Subactivității A1.4 a proiectului LIVE(RO)4 BUCUREȘTI-ILFOV, cod SMIS 344477 din cadrul SUUB.v In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 10 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 5 zile (in a 6-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP.
Interne Kennung: 2026428357010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform caiet de sarcini
Interne Kennung: 1