2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego dla potrzeb ZZOK w Bełżycach Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oraz transport oleju napędowego do siedziby Zamawiającego: ul. Przemysłowa 35 A, 24 – 200 Bełżyce w ilości do 200 000 l - po 4 000 l każdorazowo
Interne Kennung: ZO.271.6.2025.ECH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego dla potrzeb Zakładu Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Bełżycach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę oraz transport oleju napędowego do siedziby Zamawiającego: ul. Przemysłowa 35 A, 24 – 200 Bełżyce w ilości do 200 000 l - po 4 000 l każdorazowo. Do każdej dostawy należy dołączyć świadectwo jakości dostarczanego paliwa. Wykonawca przy każdej dostawie oleju napędowego drukuje potwierdzenie wydanego paliwa, zwierające datę dostawy oraz ilość wydanego paliwa w temp. 15 stopni. 3. Rozliczenie ilościowe będzie odbywało się na podstawie wskazań legalizowanego urządzenia pomiarowego zamontowanego na autocysternie z kompensatą do temperatury referencyjnej tj. 15oC i taka ilość będzie widniała na fakturze. 4. Wykonawca ubiegający się o dostawę oleju napędowego do siedziby zamawiającego, winien dysponować odpowiednim sprzętem do przewozu olejów oraz być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności. 5. Dostawa będzie się odbywała specjalistycznymi autocysternami wyposażonymi w zalegalizowane urządzenia – liczydła ilości wydanego paliwa posiadającego funkcję przeliczania objętości ilości wydanego produktu na temperaturę referencyjną 150C. 6. Zamawiający ma prawo żądać okazania aktualnego świadectwa legalizacji licznika autocysterny o numerze zgodnym z numerem seryjnym licznika zainstalowanego na pojeździe dostawczym. 7. Dostarczany olej napędowy spełniać musi wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych ( Dz. U. z 2015 poz. 1680 ) i wymogi określone w normie PN-EN 590:2013-12 ( wg objętości w temperaturze referencyjnej +15 stopni C ); 8. Dostarczany olej napędowy w okresie zimowym, umożliwiać będzie eksploatację pojazdów zamawiającego, a punktem odniesienia będzie temperatura blokowania zimnego filtra w okresie letnim tj. od 16 kwietnia do 30 września należy dostarczać olej napędowy o temperaturze zablokowania zimnego filtra 0 stopni C, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych; w okresie przejściowym tj. od 01 marca do 15 kwietnia oraz od 01 października do 15 listopada o temperaturze zablokowania zimnego filtra zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych; w okresie zimowym tj. od16 listopada do końca lutego o temperaturze zablokowania zimnego filtra zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 grudnia 2008 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. 9. Przy rozpoczęciu dostawy partii paliwa jednorazowo winien być dostarczony atest jakościowy oleju napędowego wystawiony przez producenta paliwa z wyszczególnionymi parametrami: gęstość, temperatura zablokowania zimnego filtra, zawartość siarki, temperatura mętnienia oraz dokument wydania. 10. Przyjęcie oleju napędowego odbywać się będzie na terenie zakładu w Bełżycach, ul. Przemysłowa 35 A. Rzeczywista ilość dostarczonego paliwa będzie każdorazowo potwierdzona przez pracownika odbierającego dostawę. 11. Realizacja dostaw odbywać się będzie sukcesywnie do potrzeb Zamawiającego w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 600 – 2000. 12. W zależności od swoich potrzeb bieżących zamawiający w trakcie trwania umowy będzie składał jednostkowe zamówienia na dostawę przedmiotu zamówienia. 13. Realizacja każdej dostawy odbywać się będzie w ciągu max dwóch dni roboczych od momentu złożenia zamówienia telefonicznie ( bez wliczania sobót, niedziel, dni ustawowo wolnych od pracy ).
Menge: 200 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Prawo opcji polegać będzie na przedłużeniu umowy o maksymalnie kolejnych 6 miesięcy (do 25% ilości zamówienia), po realizacji zamówienia podstawowego.