2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAZVOJ IN VZDRŽEVANJE SPLETNE PLATFORME IJS Z INFORMACIJSKIM IN UREDNIŠKIM SISTEMOM
Beschreibung: Ponudnik bo za naročnika (Institut »Jožef Stefan«, kontakt Center za mrežno infrastrukturo,«) razvil in vzdrževal osrednjo spletno platformo Instituta »Jožef Stefan« z informacijskim in uredniškim sistemom ter integracijo z internimi podatkovnimi sistemi ter bazami podatkov.
Interne Kennung: JN-77669
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523941