2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana agregatów wody lodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż agregatów wody lodowej chłodzonych powietrzem, pomp obiegowych, aparatury kontrolno-pomiarowej, monitorującej wraz z adaptacją instalacji hydraulicznej do istniejącej instalacji odbiorczej oraz urządzeń odbiorczych (central wentylacyjnych) wraz z ich konfiguracją uruchomieniem w obiekcie O-2 Polskiego Radia S.A. przy ul. Modzelewskiego 59 oraz przeszkoleniem pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi zmodernizowanego węzła chłodniczego i zaktualizowanego o powyższe elementy systemu BMS, a także wizualizacji i diagnostyki stanów alarmowych dostarczonych urządzeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki wykonania zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BP.27.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001