538666-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz). Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonywania zamówienia zawiera: 1) Rozdział III SWZ - opis przedmiotu zamówienia; 2) Rozdział V SWZ - projektowane postanowienia umowy; 3) Rozdział VI SWZ - wymagania dotyczące opracowania dokumentacji projektowej.
Interne KennungZP.2620.34.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej na: Przebudowę z rozbudową drogi powiatowej Nr 1547B na odcinku Czaplino - Mińce wraz z budową mostu na rzece Czaplinianka (Gm. Choroszcz). Szczegółowy zakres, sposób i warunki wykonywania zamówienia zawiera: 1) Rozdział III SWZ - opis przedmiotu zamówienia; 2) Rozdział V SWZ - projektowane postanowienia umowy; 3) Rozdział VI SWZ - wymagania dotyczące opracowania dokumentacji projektowej. Szczegóły wskazano w SWZ.