538689-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Oberleitungsbusse – Trolejbusy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Trolejbusy
Beschreibung: Predmetom tejto civilnej zákazky na dodanie tovarov je dodanie 12 ks nových úplne nízkopodlažných trojnápravových kĺbových trolejbusov MHD s pomocným pohonom pre prevádzkovanie na trolejbusovej dráhe s menovitým napätím 750V podľa opisu predmetu zákazky. Zákazka sa nedelí na samostatné časti, jedná sa logicky o jeden celok.
Interne Kennung: DPMZ/Tb/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom tejto civilnej zákazky na dodanie tovarov je dodanie 12 ks nových úplne nízkopodlažných trojnápravových kĺbových trolejbusov MHD s pomocným pohonom pre prevádzkovanie na trolejbusovej dráhe s menovitým napätím 750V podľa opisu predmetu zákazky. Podrobne v súťažných podkladoch.