2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywny zakup oleju napędowego do autobusów PGZK-Jasiel Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup oleju napędowego, spełniającego wymagania określone w normie PN-EN 590, do pojazdów należących do PGZK-Jasiel Sp. z o.o. Zakup realizowany będzie na stacjach paliw zlokalizowanych na terenie miasta Jasła, w odległości nie większej niż 3,6 km od bazy transportowej Spółki, zlokalizowanej przy ul. Towarowej 26B w Jaśle. Szacunkowe zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie realizacji zamówienia wynosi około 650 000 litrów
Interne Kennung: ZP-N/15/VIII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywny zakup oleju napędowego do autobusów PGZK-Jasiel Sp. z o.o. w Jaśle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny, bezgotówkowy zakup oleju napędowego, spełniającego wymagania określone w normie PNEN 590, do pojazdów należących do PGZK-Jasiel Sp. z o.o. Zakup realizowany będzie na stacjach paliw zlokalizowanych na terenie miasta Jasła, w odległości nie większej niż 3,6 km od bazy transportowej Spółki, zlokalizowanej przy ul. Towarowej 26B w Jaśle. Szacunkowe zapotrzebowanie na olej napędowy w okresie realizacji zamówienia wynosi około 650 000 litrów. Podana ilość paliwa ma charakter szacunkowy i może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego
Menge: 650 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje