2. Verfahren
Verfahren
Titel: System informatyczny wraz z aktualizacją i serwisem aplikacji procesu zarządzania informacjami środowiskowymi, opłatami środowiskowymi, księgowaniem i obsługą rachunków redystrybucyjnych w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „System informatyczny wraz z aktualizacją i serwisem aplikacji procesu zarządzania informacjami środowiskowymi, opłatami środowiskowymi, księgowaniem i obsługą rachunków redystrybucyjnych w latach 2026-2028". Kody klasyfikacji CPV: 48700000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego.
Interne Kennung: DA.III.2721.1.9.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn. "System informatyczny wraz z aktualizacją i serwisem aplikacji procesu zarządzania informacjami środowiskowymi, opłatami środowiskowymi, księgowaniem i obsługą rachunków redystrybucyjnych w latach 2026-2028"
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete