2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu w ilości 360 ton
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu (dalej jako „Produkt”). – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi – transportem Wykonawcy. Miejsce dostaw: Stacja Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 34, 42-583 Wymysłów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ – tj. Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe co do każdego z parametrów wskazanych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub zupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne Kennung: OP/321/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W Postępowaniu zastosowanie ma art. 139 ust. 1 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia (tzw. „procedura odwrócona”). 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej eZamawiający Marketplanet (dalej „Platforma”), dostępnej bezpłatnie pod adresem: https://gpw-katowice.ezamawiajacy.pl https://oneplace.marketplanet.pl 3. Wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające prace na Platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, szczegółowo określa Rozdział XVI SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu (dalej jako „Produkt”). – używanego do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi – transportem Wykonawcy. Miejsce dostaw: Stacja Uzdatniania Wody Kozłowa Góra, ul. Leśna 34, 42-583 Wymysłów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ – tj. Opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga aby w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe co do każdego z parametrów wskazanych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Menge: 360 Tonnen