538804-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – „Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov“ – provádění stavby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov“ – provádění stavby
BeschreibungPředmětem plnění je provedení stavby Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov, která řeší novostavbu budovy Střední školy živnostenské Sokolov, příspěvková organizace (dále jen „SŠŽ Sokolov“). Vlastní stavba je členěna v několika stavebních objektech (dále jen „SO“) jejichž bližší popis je uveden v projektové dokumentaci. Jedná se o realizaci objektu vybaveného odpovídající infrastrukturou a k němu všechny další stavební a inženýrské objekty, provozní soubory k zajištění provozu školy SŠŽ Sokolov, dále pak i zpracování dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS) s využitím metody BIM a zajištění certifikace SBToolCZ stavby školy (min. bronzového certifikátu).
Interne KennungP26V00000973
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens§56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001