53883-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik – Onderhoud installaties gemeentelijke gebouwen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud installaties gemeentelijke gebouwen
Beschreibung: De gemeente Borne wil 1 opdrachtnemer contracteren voor een raamovereenkomst voor het uitvoeren van het preventief en correctief onderhoud inclusief technisch beheer van de technische installaties van de gemeentelijke gebouwen. Preventief en correctief onderhoud en vervanging onderhoud van de technische installaties van gemeentelijke gebouwen conform bijlage C.
Interne Kennung: Z23001356
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Preventief en Correctief onderhoud technische installaties
Beschreibung: De gemeente Borne wenst met 1 opdrachtnemer een raamovereenkomst af te sluiten voor het preventief en correctief onderhoud inclusief technisch beheer van de technische installaties van de gemeentelijke gebouwen. preventief en correctief onderhoud van de technische installaties van alle gemeenteiljke gebouwen van de gemeente Borne
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie is om 2x 2 jaar te verlengen.