538834-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych: - na obszarze Miasta Rumi, - łączących Miasto Rumia z miastami i gminami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Reda i/lub Miastem Wejherowo i/lub Gminą Kosakowo i/lub Gminą Wejherowo
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych: - na obszarze Miasta Rumi, - łączących Miasto Rumia z miastami i gminami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Reda i/lub Miastem Wejherowo i/lub Gminą Kosakowo i/lub Gminą Wejherowo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego – przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej, zgodnie z rozkładami jazdy przygotowywanymi przez Zamawiającego, na liniach komunikacyjnych: na obszarze Miasta Rumi, łączących Miasto Rumia z miastami i gminami sąsiednimi: Miastem Gdynia i/lub Miastem Reda i/lub Miastem Wejherowo i/lub Gminą Kosakowo i/lub Gminą Wejherowo (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: J, R, 83, 84, 85, 87, 173). 2. Usługi mają być świadczone autobusami miejskimi, spełniającymi wymagania Zamawiającego dotyczące ich parametrów techniczno-użytkowych oraz wyposażenia, określone w pkt. 4 OPZ oraz szczegółowo we wzorach umów stanowiących załączniki do OPZ, w wymaganej przez Zamawiającego liczbie nie mniejszej niż: część A: 6 autobusów typu PN, w tym maksymalnie 6 w ruchu, część B: 3 autobusy typu SN lub PN, w tym maksymalnie 3 w ruchu – w okresie pierwszych dziewięciu miesięcy świadczenia usług, 5 autobusów typu SN lub PN, w tym maksymalnie 5 w ruchu – od dziesiątego miesiąca świadczenia usług. 3. Szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia część A: 742.500 wozokm, część B: 593.900 wozokm, razem: 1.336.400 wozokm
Interne KennungZKM/ZP/10/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0002
Titelczęść A
BeschreibungObsługa linii wskazanych w Rozdziale III ust. 1 SWZ (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: J, R, 173) 6 autobusami typu PN, w tym maksymalnie 6 w ruchu, szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: 742.500
Interne Kennungczęść A
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
LosLOT-0003
Titelczęść B
BeschreibungObsługa linii wskazanych w Rozdziale III ust. 1 SWZ (na dzień ogłoszenia postępowania są to linie: 83, 84, 85, 87) 3 autobusami typu SN lub PN, w tym maksymalnie 3 w ruchu – w okresie pierwszych dziewięciu miesięcy świadczenia usług, 5 autobusami typu SN lub PN, w tym maksymalnie 5 w ruchu – od dziesiątego miesiąca świadczenia usług, szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie zamówienia: 593.900.
Interne Kennungczęść B