2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svoz odpadu, pronájem nádob, čipování nádob – Rotava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění níže uvedených služeb ze strany vybraného dodavatele. Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb v oblasti odpadového hospodářství – v souladu s obecně závaznou vyhláškou obce a v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s platnou legislativou, a poskytnutí dalších služeb a dodávek konkrétně specifikovaných níže. Konkrétně je předmětem veřejné zakázky následující: - Sběr, svoz a likvidace směsného komunálního odpadu a tříděných složek komunálního odpadu (tj. poskytování služeb odpadového hospodářství) - Pronájem nádob na tříděné složky komunálního odpadu - Označení nádob RFID čipy, které jsou kompatibilní s evidenčním systémem dodavatele, tj. dodávka RFID čipů a jejich montáž či jiné trvalé umístění na jednotlivé sběrné nádoby (dále také jen „evidenční označení“)
Interne Kennung: Veřejná zakázka - Svoz odpadu, pronájem nádob, čipování nádob – Rotava
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001