538845-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Płyny infuzyjne, żywienie kliniczne oraz płyny do hemofiltracji – 61 Pakietów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPłyny infuzyjne, żywienie kliniczne oraz płyny do hemofiltracji – 61 Pakietów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczanie produktów leczniczych - płynów infuzyjnych, żywienia klinicznego oraz płynów do hemofiltracji – 61 Pakietów dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii w postaciach, dawkach i szacunkowych ilościach, których wykaz w podziale na Pakiety od 1 do 61 stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa. Przedmiotem zamówienia jest produkt leczniczy – o nazwie międzynarodowej w określonej przez Zamawiającego postaci i dawce. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień: 33600000-6 produkty farmaceutyczne, 3. Wymagania: 1) Ilości zamawianego produktu leczniczego mogą ulec zmniejszeniu, w czasie obowiązywania umowy w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego związanych z udzielanymi świadczeniami zdrowotnymi i będą wynikały z bieżących zamówień bez możliwości dochodzenia roszczeń przez Wykonawcę z tytułu zmniejszenia ilości zakupionego produktu leczniczego. 2) Ilość zamawianego towaru nie będzie mniejsza niż 50 % wartości Umowy. 3) Produkt leczniczy musi być dostarczony zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 4) Zamawiający rozumie przez zakup i dostarczanie produktów leczniczych dostawy do Apteki Szpitalnej realizowane w sposób ciągły na wezwanie Zamawiającego w terminach przez niego określonych, tj.: a) cito – maksymalnie do 24 godzin b) planowe – do 48 godzin od złożenia zamówienia przez Zamawiającego pisemnie przesłanego za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 5) Wykonawca musi zagwarantować możliwość składania zamówień pisemnie przesłanych elektronicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. 6) Wykonawca składając ofertę składa równocześnie oświadczenie o posiadanym zabezpieczeniu dostaw na cały czas realizacji zamówienia. 7) W przypadku braku realizacji zamówienia w terminie określonym w umowie, Zamawiający dokona interwencyjnego zakupu produktu leczniczego, a Wykonawca wyraża zgodę na pokrycie powstałej różnicy pomiędzy ceną zakupu interwencyjnego, a wynikającą z umowy. 4. Informacja dotycząca równoważnika: 1) W Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnie „Dawka, postać, wielkość opakowania równoważnika oferowanego przez Wykonawcę” dopuszczalne jest złożenie w ofercie preparatu równoważnego wraz z podaniem dawki, postaci oraz odpowiedniej wielkości opakowania. 2) Zamawiający dopuszcza produkt leczniczy równoważny pod warunkiem, że będzie możliwa refundacja kosztów leczenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 3) Opakowanie preparatu równoważnego nie może odbiegać od dopuszczalnej wielkości opakowania danej pozycji określonej w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 4) Równoważnik, który będzie zawierał inną dawkę i postać niż wymieniona w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa nie zostanie uwzględniony. 5) W przypadku zaoferowania produktu leczniczego równoważnego, w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnach pn.: - „Cena jednostkowa netto” - „Wartość netto” - „Wartość brutto” należy podać wartości dotyczące zaoferowanego produktu leczniczego równoważnego. 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. na poszczególne kompletne Pakiety. W przypadku, w którym Wykonawca złoży najkorzystniejsze oferty na więcej niż jeden z Pakietów, zostanie zawarta jedna umowa, w której każdy Pakiet stanowić będzie niezależny element, którego dotyczyć będą wszystkie jej postanowienia, włącznie z możliwością jej rozwiązania. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, na zasadach określonych w niniejszej SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne KennungKCO/PN/52/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33600000 Arzneimittel, 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungAsortyment i ilości określa Załącznik nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
Interne Kennung12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
Interne Kennung13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
Interne Kennung14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
Interne Kennung16
LosLOT-0017
TitelPakiet 17
Interne Kennung17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18
Interne Kennung18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19
Interne Kennung19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20
Interne Kennung20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21
Interne Kennung21
LosLOT-0022
TitelPakiet 22
Interne Kennung22
LosLOT-0023
TitelPakiet 23
Interne Kennung23
LosLOT-0024
TitelPakiet 24
Interne Kennung24
LosLOT-0025
TitelPakiet 25
Interne Kennung25
LosLOT-0026
TitelPakiet 26
Interne Kennung26
LosLOT-0027
TitelPakiet 27
Interne Kennung27
LosLOT-0028
TitelPakiet 28
Interne Kennung28
LosLOT-0029
TitelPakiet 29
Interne Kennung29
LosLOT-0030
TitelPakiet 30
Interne Kennung30
LosLOT-0031
TitelPakiet 31
Interne Kennung31
LosLOT-0032
TitelPakiet 32
Interne Kennung32
LosLOT-0033
TitelPakiet 33
Interne Kennung33
LosLOT-0034
TitelPakiet 34
Interne Kennung34
LosLOT-0035
TitelPakiet 35
Interne Kennung35
LosLOT-0036
TitelPakiet 36
Interne Kennung36
LosLOT-0037
TitelPakiet 37
Interne Kennung37
LosLOT-0038
TitelPakiet 38
Interne Kennung38
LosLOT-0039
TitelPakiet 39
Interne Kennung39
LosLOT-0040
TitelPakiet 40
Interne Kennung40
LosLOT-0041
TitelPakiet 41
Interne Kennung41
LosLOT-0042
TitelPakiet 42
Interne Kennung42
LosLOT-0043
TitelPakiet 43
Interne Kennung43
LosLOT-0044
TitelPakiet 44
Interne Kennung44
LosLOT-0045
TitelPakiet 45
Interne Kennung45
LosLOT-0046
TitelPakiet 46
Interne Kennung46
LosLOT-0047
TitelPakiet 47
Interne Kennung47
LosLOT-0048
TitelPakiet 48
Interne Kennung48
LosLOT-0049
TitelPakiet 49
Interne Kennung49
LosLOT-0050
TitelPakiet 50
Interne Kennung50
LosLOT-0051
TitelPakiet 51
Interne Kennung51
LosLOT-0052
TitelPakiet 52
Interne Kennung52
LosLOT-0053
TitelPakiet 53
Interne Kennung53
LosLOT-0054
TitelPakiet 54
Interne Kennung54
LosLOT-0055
TitelPakiet 55
Interne Kennung55
LosLOT-0056
TitelPakiet 56
Interne Kennung56
LosLOT-0057
TitelPakiet 57
Interne Kennung57
LosLOT-0058
TitelPakiet 58
Interne Kennung58
LosLOT-0059
TitelPakiet 59
Interne Kennung59
LosLOT-0060
TitelPakiet 60
Interne Kennung60
LosLOT-0061
TitelPakiet 61
Interne Kennung61