538856-2026 - Ergebnis
Rumänien – Pipetten – Achiziţie pipete şi accesorii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziţie pipete şi accesorii
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de produse necesare dotării Facultatii de Medicină a UMF din Craiova în vederea îndeplinirii obiectivelor proiectului: „Dezvoltarea infrastructurii educaționale a Facultății de Medicină din Craiova” Cod SMIS 341402. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: PRSV_05_LD_2026-10815397_2026_PAAPD1613460
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437100 Pipetten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1. Set de 3 pipete monocanal: 0,5-10 µL, 10-100 µL, 100-1000 uL - 6 set 2. Set de 3 pipete monocanal: 2-20 µL galben, 20-200 uL, 100-1000 uL - 6 set 3. Pipeta monocanal cu volum variabil 0.5-10ul - 6 buc. 4. Pipeta monocanal cu volum variabil 10-100ul - 6 buc. 5. Pipeta monocanal cu volum variabil 20-200ul - 6 buc. 6. Pipeta monocanal cu volum variabil 100-1000ul - 6 buc. 7. Pipeta monocanal cu volum variabil 500-5000ul - 3 buc. 8. Pipeta 8 canale cu volum variabil 0.5-10ul - 3 buc. 9. Pipeta 8 canale cu volum variabil 10-100ul - 3 buc. 10. Pipeta 8 canale cu volum variabil 30-300ul - 3 buc. 11. Pipeta monocanal cu volum variabil 0.1-2.5ul - 3 buc.
Interne Kennung: 1