See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LED gebaseerde systeemschermen
Beschreibung: VRT wenst een raamovereenkomst te plaatsen voor een totaaloplossing van LED gebaseerde systeemschermen en bijhorende beeldprocessoren. Deze oplossing omvat de design, aankoop, installatie (inclusief ophanging), configuratie en onderhoud.
Interne Kennung: 2025/OO/602
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/OO/602 - 1
Interne Kennung: 1