2. Verfahren
Verfahren
Titel: POLYELEKTROLYT 2026 - 2027
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka: - práškového polyelektrolytu na bázi akrylamidu pro flokulaci při odvodnění stabilizovaného čistírenského kalu metodou odstřeďování kalů v celkovém předpokládaném množství 192 000 kg na roky 2026 - 2027; a - tekutého polyelektrolytu na bázi akrylamidu pro flokulaci na zahuštění biologického kalu odstředěním v množství celkem 18 700 kg na roky 2026 - 2027.
Interne Kennung: SML/0329/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24958200 Flockungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cena bude přepočtena, pokud v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku bude ke dni každé dodávky produktů zjištěno, že došlo k absolutní změně indexu spotřebitelských cen zveřejňovaného Českým statistickým úřadem o více než 3 % oproti měsíci, kdy smlouva nabyla účinnosti. Jestliže již došlo ke změně ceny v průběhu trvání smlouvy, pak se změna indexu posuzuje oproti hodnotě měsíčního indexu, na základě kterého došlo k předchozí změně ceny. Bude-li absolutní hodnota procentní změny získaná dále uvedeným výpočtem nižší než je uvedeno v tomto článku, výhrada změny cen se neuplatní. V opačném případě dodavatel spočítá míru inflace, bez uzavření dodatku k této smlouvě automaticky změní jednotkovou cenu na základě dále uvedeného výpočtu a o nové ceně vyrozumí objednatele datovou zprávou. Dodavatel je na požádání objednatele povinen doložit formou datové zprávy změnu indexu spotřebitelských cen potvrzením vydaným Českým statistickým úřadem. Nová cena bude účinná ke dni dané dodávky produktů, a pro objednatele i dodavatele bude závazná do další změny ceny plnění dle tohoto článku. Předpokládaná hodnota částky, o kterou se může cena zakázky v důsledku inflace za celé smluvní období navýšit, činí 2 562 500,- Kč.