See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu, osłoną twarzy (nie wychodzącą poza skorupę hełmu) oraz ocieplaczy pod hełm (część I i II)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu, osłoną twarzy (nie wychodzącą poza skorupę hełmu) oraz ocieplaczy pod hełm. Ilość poszczególnego asortymentu będącego przedmiotem zamówienia została określona w Załączniku do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części.
Interne Kennung: ZP/2025/07/0082/PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18444111 Sturzhelme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu, osłoną twarzy (nie wychodzącą poza skorupę hełmu) oraz ocieplaczy pod hełm
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu, osłoną twarzy (nie wychodzącą poza skorupę hełmu) oraz ocieplaczy pod hełm. Ilość poszczególnego asortymentu będącego przedmiotem zamówienia została określona w Załączniku do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/2025/07/0082/PW - Część nr I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu oraz osłoną twarzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa hełmów ochronnych z ochronnikami słuchu oraz osłoną twarzy.Ilość poszczególnego asortymentu będącego przedmiotem zamówienia została określona w Załączniku do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/2025/07/0082/PW - Część nr II