538892-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektromotoren – ELEKTROMOTORY VAZ215
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelELEKTROMOTORY VAZ215
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka 2 kusů motorů VAZ-215/109-6AMO5, které jsou určeny pro hlavní cirkulační čerpadlo, typ GCN-195M. Dodávka bude realizována pro JE Temelín.
Interne KennungN006/25/V00004751
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31110000 Elektromotoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenKupující si vyhrazuje právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Smlouvy, a které budou mít vliv na dodání Předmětu koupě: - změnit termín dodání (zejména z důvodu kapacity skladu, posunu termínu odstávek, …), - změnit místo dodání (zejména z důvodu kapacity skladu), - opravit zjevné chyby v textu smlouvy. Tyto změny smlouvy nelze považovat za podstatné změny závazku ve smyslu ustanovení § 222 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, a mohou být provedeny pouze písemným dodatkem k této Smlouvě.