2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Sanitaire voorzieningen (disposables)
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om een geschikte leverancier te vinden voor het leveren van sanitaire voorzieningen (disposables) in de meest brede zin. Niet bekend
Interne Kennung: ZA-25SV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33770000 Hygienepapier, 39811100 Lufterfrischer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst van maximaal 48 maanden. Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met tweemaal een optionele verlenging van 12 maanden.