See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 2. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - pojazd fabrycznie nowy, - pojazd posiadający świadectwo homologacji dopuszczające do poruszania się po drogach publicznych, - typ nadwozia: osobowo-bagażowy, - kabina pojazdu: minimum dwuosobowa, zamknięta, - skrzynia bagażowa z otwieraną burtą tylną, - zabudowa skrzyni w formie plandeki koloru czerwonego (RAL 3000) na stelażu, - pojazd wyposażony w hak holowniczy, - pojazd wyposażony w pasy bezpieczeństwa, - pojazd wyposażony m.in. w następujący sprzęt: *zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo, * zestaw poduszek podnoszących, * pasy transportowe z napinaczem, * podpory mechaniczne z wbudowanym pasem z naciągiem, * zestawy do stabilizacji (A i B), * zestaw drewna, * narzędzia elektromechaniczne, * tablet, * rolki transportowe do przesuwania pojazdów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Obowiązuje jeden Opis przedmiotu zamówienia dla 5 części zamówienia. 4. Zamawiający przewiduje następujący podział zamówienia na części: a) Część I – Dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym; b) Część II – Dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym; c) Część III - Dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym; d) Część IV - Dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym; e) Część V - Dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 5. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 6. Odbiorcami ekotransporterów będą następujący Zamawiający: Część I: Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej; Część II: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie; Część III: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie; Część IV: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp., Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu; Część V: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. 7. Klauzula dotycząca unieważnienia postępowania 1. Na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Na podstawie art. 259 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia części postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie części zamówienia (w całości lub w części) nie zostały mu przyznane. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie występuje w imieniu własnym oraz KG PSP oraz nw. KW PSP na podstawie Porozumienia w sprawie wspólnego przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz wspólnego udzielenia zamówienia publicznego na „Dostawę 20 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym”, tj.: 1. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej 2. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu 3. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu 4. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp. 5. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi 6. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie 7. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie 8. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu 9. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie 10. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku 11. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku 12. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach 13. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach 14. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie 15. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu 16. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie Wartość szacunkowa zamówienia - 10 283 591,15 zł netto.
Vorherige Bekanntmachung: 294540-2026
Interne Kennung: WL.2371.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy Prawo zamówień publicznych, co oznacza, że oferty mogą składać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania (Zamawiający nie przewiduje warunków udziału w postępowaniu). 1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia. 2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 3. Ofertę należy sporządzić w języku polskim poprzez wypełnienie Formularza ofertowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ w zakresie części zamówienia, na którą Wykonawca składa ofertę, oraz podpisanie go przez osobę uprawnioną zgodnie z zasadami reprezentacji obowiązującymi u danego Wykonawcy, wynikającymi z wewnętrznej organizacji Wykonawcy lub właściwych przepisów regulujących zasady reprezentacji danego Wykonawcy albo przez umocowanego przedstawiciela Wykonawcy. 4. Na ofertę składa się Formularz oferty sporządzony wg wzoru Formularza oferty stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ wraz z wymaganymi SWZ dokumentami, tj.: a) oświadczenie JEDZ stworzone poprzez wypełnienie wzoru stanowiącego Załącznik nr 3 do SWZ lub poprzez zaimportowanie pliku „espd-request” w formacie *xml zamieszczonego na stronie internetowej prowadzonego postępowania, dotyczące następujących podmiotów: Wykonawcy składającego ofertę indywidualnie oraz każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego; b) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ – dla Wykonawcy oraz Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia c) dokumenty, z których wynika uprawnienie lub umocowanie do podpisania oferty, a jeżeli oferta została podpisana przez pełnomocnika lub innego przedstawiciela – pełnomocnictwo lub inny dokument umocowujący lub upoważniający do podpisania oferty w imieniu Wykonawcy, chyba że Zamawiający będzie mógł uzyskać ww. dokumenty za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; d) pełnomocnictwo wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ do reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku złożenia oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego 5. Formularz oferty nie podlega uzupełnieniu na zasadach określonych w art. 128 ust. 1 ustawy PZP, z zastrzeżeniem wyjaśnienia oferty na podstawie art. 223 ust. 1 ustawy PZP lub poprawienia ofert na podstawie art. 223 ust. 2 i 3 ustawy PZP. 6. Forma oferty oraz dokumentów składanych razem z ofertą: a) poprawnie wypełniony Formularz ofertowy należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym; b) oświadczenie JEDZ należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym; c) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym; d) dokumenty, z których wynika uprawnienie lub umocowanie do podpisania oferty – jeżeli dokumenty te mają postać dokumentu elektronicznego, przekazuje się ten dokument, przy czym powinny one mieć formę elektroniczną, jeżeli natomiast dokumenty te zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej, należy przekazać cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej; e) pełnomocnictwo dla jednego z Wykonawców do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a jeżeli zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznymi podpisami, należy złożyć cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym; f) pełnomocnictwo lub upoważnienie Wykonawcy składającego ofertę indywidualnie dla innego podmiotu do podpisania oferty należy złożyć w formie elektronicznej, tj. podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, a jeżeli zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, należy złożyć cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 7. Zamawiający dopuszcza następujące formaty danych formularza ofertowego oraz załączników w postaci elektronicznej: .txt, .rtf, .pdf,.xps, . odt, .ods, .odp, .doc, .xls, .ppt, .docx, .xlsx, .pptx, .csv, .jpg (.jpeg), .tif (.tiff), .geotiff, .png, .svg, . wav, .mp3, .avi, .mpg, .mpeg, .mp4, .m4a, mpeg4, .zip,.tar, .gz (.gzip), .7Z, .xsl, XAdES, PAdES, CadES. 8. Szczegółowe zasady dotyczące przygotowania ofert reguluje SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39563520 Förderbänder aus Spinnstoffen, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 44511000 Handwerkzeug, 44461000 Stützen, 03419100 Nutzholzerzeugnisse, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 30213200 Tablettcomputer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem Części I zamówienia jest dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 2. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - pojazd fabrycznie nowy, - pojazd posiadający świadectwo homologacji dopuszczające do poruszania się po drogach publicznych, - typ nadwozia: osobowo-bagażowy, - kabina pojazdu: minimum dwuosobowa, zamknięta, - skrzynia bagażowa z otwieraną burtą tylną, - zabudowa skrzyni w formie plandeki koloru czerwonego (RAL 3000) na stelażu, - pojazd wyposażony w hak holowniczy, - pojazd wyposażony w pasy bezpieczeństwa, - pojazd wyposażony m.in. w następujący sprzęt: *zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo, * zestaw poduszek podnoszących, * pasy transportowe z napinaczem, * podpory mechaniczne z wbudowanym pasem z naciągiem, * zestawy do stabilizacji (A i B), * zestaw drewna, * narzędzia elektromechaniczne, * tablet, * rolki transportowe do przesuwania pojazdów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części I zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Obowiązuje jeden Opis przedmiotu zamówienia dla 5 części zamówienia. 4. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 5. Odbiorcą ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym będących przedmiotem Części I zamówienia będzie następujący Zamawiający, tj. Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. 6. Wartość szacunkowa Części I zamówienia: 2 056 718,23 zł netto.
Interne Kennung: WL.2371.5.2026 - Część I
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem Części II zamówienia jest dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 2. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - pojazd fabrycznie nowy, - pojazd posiadający świadectwo homologacji dopuszczające do poruszania się po drogach publicznych, - typ nadwozia: osobowo-bagażowy, - kabina pojazdu: minimum dwuosobowa, zamknięta, - skrzynia bagażowa z otwieraną burtą tylną, - zabudowa skrzyni w formie plandeki koloru czerwonego (RAL 3000) na stelażu, - pojazd wyposażony w hak holowniczy, - pojazd wyposażony w pasy bezpieczeństwa, - pojazd wyposażony m.in. w następujący sprzęt: *zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo, * zestaw poduszek podnoszących, * pasy transportowe z napinaczem, * podpory mechaniczne z wbudowanym pasem z naciągiem, * zestawy do stabilizacji (A i B), * zestaw drewna, * narzędzia elektromechaniczne, * tablet, * rolki transportowe do przesuwania pojazdów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części II zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Obowiązuje jeden Opis przedmiotu zamówienia dla 5 części zamówienia. 4. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 5. Odbiorcą ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym będących przedmiotem Części II zamówienia będą następujący Zamawiający - Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. 6. Wartość szacunkowa Części II zamówienia wynosi: 2 056 718,23 zł netto.
Interne Kennung: WL.2371.5.2026 - Część II
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem Części III zamówienia jest dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 2. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - pojazd fabrycznie nowy, - pojazd posiadający świadectwo homologacji dopuszczające do poruszania się po drogach publicznych, - typ nadwozia: osobowo-bagażowy, - kabina pojazdu: minimum dwuosobowa, zamknięta, - skrzynia bagażowa z otwieraną burtą tylną, - zabudowa skrzyni w formie plandeki koloru czerwonego (RAL 3000) na stelażu, - pojazd wyposażony w hak holowniczy, - pojazd wyposażony w pasy bezpieczeństwa, - pojazd wyposażony m.in. w następujący sprzęt: *zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo, * zestaw poduszek podnoszących, * pasy transportowe z napinaczem, * podpory mechaniczne z wbudowanym pasem z naciągiem, * zestawy do stabilizacji (A i B), * zestaw drewna, * narzędzia elektromechaniczne, * tablet, * rolki transportowe do przesuwania pojazdów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części III zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Obowiązuje jeden Opis przedmiotu zamówienia dla 5 części zamówienia. 4. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 5. Odbiorcą ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym będących przedmiotem Części III zamówienia będą następujący Zamawiający - Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. 6. Wartość szacunkowa Części III zamówienia wynosi: 2 056 718,23 zł netto.
Interne Kennung: WL.2371.5.2026 - Część III
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiotem Części IV zamówienia jest dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 2. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - pojazd fabrycznie nowy, - pojazd posiadający świadectwo homologacji dopuszczające do poruszania się po drogach publicznych, - typ nadwozia: osobowo-bagażowy, - kabina pojazdu: minimum dwuosobowa, zamknięta, - skrzynia bagażowa z otwieraną burtą tylną, - zabudowa skrzyni w formie plandeki koloru czerwonego (RAL 3000) na stelażu, - pojazd wyposażony w hak holowniczy, - pojazd wyposażony w pasy bezpieczeństwa, - pojazd wyposażony m.in. w następujący sprzęt: *zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo, * zestaw poduszek podnoszących, * pasy transportowe z napinaczem, * podpory mechaniczne z wbudowanym pasem z naciągiem, * zestawy do stabilizacji (A i B), * zestaw drewna, * narzędzia elektromechaniczne, * tablet, * rolki transportowe do przesuwania pojazdów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części IV zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Obowiązuje jeden Opis przedmiotu zamówienia dla 5 części zamówienia. 4. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 5. Odbiorcą ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym będących przedmiotem Części IV zamówienia będą następujący Zamawiający - Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wlkp., Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. 6. Wartość szacunkowa Części IV zamówienia wynosi: 2 056 718,23 zł netto.
Interne Kennung: WL.2371.5.2026 - Część IV
Los: LOT-0007
Beschreibung: 1. Przedmiotem Części V zamówienia jest dostawa 4 ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym. 2. Każdy z pojazdów powinien spełniać m.in. następujące wymagania: - pojazd fabrycznie nowy, - pojazd posiadający świadectwo homologacji dopuszczające do poruszania się po drogach publicznych, - typ nadwozia: osobowo-bagażowy, - kabina pojazdu: minimum dwuosobowa, zamknięta, - skrzynia bagażowa z otwieraną burtą tylną, - zabudowa skrzyni w formie plandeki koloru czerwonego (RAL 3000) na stelażu, - pojazd wyposażony w hak holowniczy, - pojazd wyposażony w pasy bezpieczeństwa, - pojazd wyposażony m.in. w następujący sprzęt: *zestaw hydraulicznych narzędzi ratowniczych zasilanych akumulatorowo, * zestaw poduszek podnoszących, * pasy transportowe z napinaczem, * podpory mechaniczne z wbudowanym pasem z naciągiem, * zestawy do stabilizacji (A i B), * zestaw drewna, * narzędzia elektromechaniczne, * tablet, * rolki transportowe do przesuwania pojazdów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu Części V zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Obowiązuje jeden Opis przedmiotu zamówienia dla 5 części zamówienia. 4. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 5. Odbiorcą ekotransporterów ze sprzętem do realizacji szkoleń specjalistycznych realizowanych w zakresie podstawowym będących przedmiotem Części V zamówienia będą następujący Zamawiający - Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. 6. Wartość szacunkowa Części V zamówienia wynosi: 2 056 718,23 zł netto.
Interne Kennung: WL.2371.5.2026 - Część V