2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Nový Bydžov – dodávka zdravotnického vybavení a pomůcek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky zdravotnického vybavení a pomůcek v rámci projektu výstavby domova pro seniory v Novém Bydžově v rozsahu uvedeném v rozpočtu jednotlivých částí (příloha č. 2a-2d ZD). Předmět je rozdělen na 4 části
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Domov pro seniory Nový Bydžov – dodávka zdravotnického vybavení a pomůcek_1. část - dodávka vozíků, lůžek a křesel
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky vozíků, lůžek a křesel v rámci projektu výstavby domova pro seniory v Novém Bydžově v rozsahu uvedeném v rozpočtu této části (příloha č. 2a ZD).
Interne Kennung: 1. část VZ na dodávku vozíků, lůžek a křesel
Haupteinstufung (cpv): 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 34911100 Handwagen, 33196100 Hilfsmittel für ältere Leute
Los: LOT-0004
Titel: Domov pro seniory Nový Bydžov – dodávka zdravotnického vybavení a pomůcek_4. část - dodávka monitorovacích podložek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky monitorovacích podložekv rámci projektu výstavby domova pro seniory v Novém Bydžově v rozsahu uvedeném v rozpočtu této části (příloha č. 2d ZD).
Interne Kennung: 4. část VZ na dodávku monitorovacích podložek
Haupteinstufung (cpv): 33195200 Überwachungsstation
Los: LOT-0003
Titel: Domov pro seniory Nový Bydžov – dodávka zdravotnického vybavení a pomůcek_3. část - dodávka dekontaminačního přístroje
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dekontaminačního přístroje s příslušenstvím v rámci projektu výstavby domova pro seniory v Novém Bydžově v rozsahu uvedeném v rozpočtu této části (příloha č. 2c ZD).
Interne Kennung: 3. část VZ na dodávku dekontaminačního přístroje
Haupteinstufung (cpv): 42924720 Dekontaminationseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 90924000 Ausräucherung
Los: LOT-0002
Titel: Domov pro seniory Nový Bydžov – dodávka zdravotnického vybavení a pomůcek_2. část - dodávka zdravotnických přístrojů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky zdravotnických přístrojů v rámci projektu výstavby domova pro seniory v Novém Bydžově v rozsahu uvedeném v rozpočtu této části (příloha č. 2b ZD).
Interne Kennung: 2. část VZ na dodávku zdravotnických přístrojů
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte