53896-2026 - Ergebnis
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – MODUŁ SYNTEZY PALIW INSTALACJI P2X – ZAPROJEKTOWANIE, WYKONANIE I URUCHOMIENIE HYBRYDOWEJ INSTALACJI P2X WRAZ Z INTEGRACJĄ Z ISTNIEJĄCĄ INFRASTRUKTURĄ CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO CCTW W ZABRZU.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMODUŁ SYNTEZY PALIW INSTALACJI P2X – ZAPROJEKTOWANIE, WYKONANIE I URUCHOMIENIE HYBRYDOWEJ INSTALACJI P2X WRAZ Z INTEGRACJĄ Z ISTNIEJĄCĄ INFRASTRUKTURĄ CENTRUM TECHNOLOGICZNEGO CCTW W ZABRZU.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie hybrydowej instalacji P2X wraz z integracją z istniejącą infrastrukturą Centrum Technologicznego CCTW w ramach dostawy modułu syntezy paliw instalacji P2X. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w 5 (pięciu) Etapach, w tym: Etap 1 – Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji P2X, Etap 2 – Demontaż nieczynnej infrastruktury badawczej w miejscu przeznaczonym pod montaż projektowanej instalacji P2X, Etap 3 - Dostawa elementów składowych instalacji P2X, Etap 4 – Montaż i integracja instalacji P2X z istniejącą infrastrukturą CCTW, Etap 5 – Rozruch, optymalizacja i oddanie do użytkowania instalacji badawczej P2X. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3 do SWZ wraz z dokumentami stanowiącymi: załącznik 3a do SWZ - PROJEKT PROCESOWY - Opracowanie wytycznych dla modułu syntezy paliw instalacji P2X wraz z integracją instalacji P2X w infrastrukturę CCTW+, załącznik 3b do SWZ - harmonogram realizacji przedmiotu zamówienia. Harmonogram realizacji przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 3b do SWZ, ma charakter ramowy i stanowi punkt odniesienia dla Wykonawcy przy opracowaniu szczegółowego Harmonogramu, o którym mowa w Umowie w zgodzie z jej postanowieniami (w szczególności z uwzględnieniem terminów Kamieni Milowych, Okresów Wyłączności oraz ramowego planu Okien Badawczych). Harmonogram szczegółowy, sporządzony przez Wykonawcę i zatwierdzony przez Zamawiającego zgodnie z Umową, stanowić będzie Załącznik nr 1 do Umowy i zastępuje ramowy harmonogram stanowiący Załącznik nr 3b do SWZ, załącznik 3c do SWZ - Wymagania do Projektu Wykonawczego, załącznik 3d do SWZ - Ocena zagrożenia wybuchem, załącznik 3e do SWZ - Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, załącznik 3f do SWZ - Instrukcja Zbiorcza Technologiczna BHP. Zamawiający WYMAGA przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej (ul. Zamkowa 1, 41-803 Zabrze). Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej: od 15.10.2025r. do 28.10.2025r. Wykonawcy pragnący przeprowadzić wizję proszeni są o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dnia i godziny spotkania u Zamawiającego. Osobą wyznaczoną do kontaktu w tym celu jest Pan Łukasz Gawliński e-mail: lgawlinski@itpe.pl, tel. 032 6216700. Nie wykonanie przez Wykonawcę wizji lokalnej skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 18) ustawy PZP. Przeprowadzenie wizji lokalnej możliwe będzie po podpisaniu i przekazaniu Zamawiającemu podpisanego Oświadczenia o zachowaniu poufności – załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca po złożeniu oświadczenia o zachowaniu poufności, podpisanego podpisem kwalifikowanym przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy, będzie mógł odbyć wizje lokalną. Oświadczenie, Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu zgodnie z zapisami pkt. 14.10.SWZ Dokumenty stanowiące załącznik nr 3a, nr 3d, nr 3e i nr 3f do SWZ zostaną przekazane Wykonawcy po przeprowadzeniu wizji lokalnej oraz złożeniu stosownego oświadczenia o zachowaniu poufności stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca otrzyma na adres e-mail wskazany w oświadczeniu, link do pliku z dokumentacją techniczną. Wymagana przez Zamawiającego długość okresu gwarancji wynosi minimum 24 miesiące od bezusterkowego odbioru przedmiotu zamówienia. Jeżeli producent poszczególnych urządzeń w ramach przedmiotu zamówienia udzielił Wykonawcy gwarancji dłuższej niż zaoferowana gwarancja na cały przedmiot zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do udzielenie gwarancji na okres równy okresowi określonemu przez producenta. Koszty udziału w postępowaniu, a w szczególności koszty sporządzenia oferty pokrywa Wykonawca. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu (za wyjątkiem zaistnienia okoliczności, o której mowa w art. 261 PZP).
Interne Kennung24/itpe/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 51230000 Installation von Prüfgeräten, 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001