538977-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Hepatitis-B-Impfstoffe – Achiziția publică de vaccin hepatitic B pediatric
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția publică de vaccin hepatitic B pediatric
Beschreibung: Valoarea minima estimata fara TVA: 13.905.000,00 lei Valoarea maxima estimata fara TVA: 22.248.000,00 lei Frecvența atribuirii contractelor subsecvente este în funcție de necesitățile autorității contractante și de disponibilitatea fondurilor necesare achiziției. Cantitatea care face obiectul acordului cadru este de minim 500.000 doze de vaccin hepatitic B pediatric, respectiv maxim 800.000 doze de vaccin hepatitic B pediatric. Cantitatea care ar putea face obiectul unui contract subsecvent este de minim 125.000 doze, iar cantitatea maximă este de 200.000 doze. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent este 5.562.000,00 lei fără TVA
Interne Kennung: 4266456202606
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651680 Hepatitis-B-Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Valoarea minima estimata fara TVA: 13.905.000,00 lei Valoarea maxima estimata fara TVA: 22.248.000,00 lei Frecvența atribuirii contractelor subsecvente este în funcție de necesitățile autorității contractante și de disponibilitatea fondurilor necesare achiziției. Cantitatea care face obiectul acordului cadru este de minim 500.000 doze de vaccin hepatitic B pediatric, respectiv maxim 800.000 doze de vaccin hepatitic B pediatric. Cantitatea care ar putea face obiectul unui contract subsecvent este de minim 125.000 doze, iar cantitatea maximă este de 200.000 doze. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent este 5.562.000,00 lei fără TVA Termen de raspuns al autoritatii la solicitarile de clarificare / informatii suplimentare in a 11 - a zi inainte de data limita de depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18
Interne Kennung: 1