538984-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Zakup licencji, wdrożenie i uruchomienie e-usług wraz z zakupem sprzętu w ramach projektu „Cyfryzacja w Gminie Miasta Dębica”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji, wdrożenie i uruchomienie e-usług wraz z zakupem sprzętu w ramach projektu „Cyfryzacja w Gminie Miasta Dębica”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup licencji, wdrożenie i uruchomienie e-usług wraz z zakupem sprzętu w ramach projektu „Cyfryzacja w Gminie Miasta Dębica”. Zamówienie podzielone jest na 4 części: 1. Część 1 zamówienia – „Zakup licencji oprogramowania z wdrożeniem i uruchomieniem e-usług publicznych oraz zakupem sprzętu”, którego zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Modernizacja i wdrożenie EZD: a) dla UM wraz z Integracją z dostarczanym Systemem GIS oraz systemami EZD wdrażanymi w Jednostkach Podległych; b) dla Jednostek podległych wraz z integracją z systemem EZD w UM oraz ePUAP, eDoręczeniami; c) instruktarze przystanowiskowe dla wszystkich użytkowników obsługujących wdrażane Systemy. 2) Modernizacja i wdrożenie e-usług w tym: a) Wypisy i wyrysy z Planu Miejscowego lub Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego b) Zaświadczenie o braku Planu Miejscowego c) Ustalenie warunków zabudowy i ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego d) Wnioski o zmianę lub przeniesienie decyzji administracyjnej e) Wnioski o zmianę obowiązującego Planu Miejscowego (Studium) i sporządzenie Planu Miejscowego f) Wnioski o wydanie zaświadczenia z Gminnej Ewidencji Zabytków g) Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów h) Zgłoszenie zamiaru usunięcia drzew i) Wydawanie decyzji na zajęcie pasa drogowego j) Uzgodnienia dokumentacji projektowych pod kątem zjazdów publicznych, indywidualnych oraz przyłączy kanalizacji deszczowej. k) Wniosek o wydanie decyzji na umieszczenie urządzania IT l) Wniosek o wydanie decyzji z informacją o dostępie działki ewidencyjnej do drogi publicznej m) Wniosek o wydanie zezwolenia na lokalizację/przebudowę zjazdu n) Wniosek o wydanie zaświadczenia z informacją czy działka ewidencyjna znajduje się w zasobie mienia gminnego o) Wniosek ze zgłoszeniem zainteresowania najmem nieruchomości od Gminy Miasta Dębica p) Wniosek ze zgłoszeniem zainteresowania użyczenia nieruchomości od Gminy Miasta Dębica q) Wniosek o wydanie decyzji na umieszczenie reklamy w pasie drogowym r) Wniosek o wydanie jednorazowego zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych s) Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych. 3) Modernizacja Systemu Informacji Przestrzennej obejmująca: a) Modernizacja obecnego Systemu Informacji Przestrzennej w zakresie:  Geoportal gminny wraz z integracją z dziedzinowymi Systemami GIS w zakresie obsługi E-usług;  Wypisy, wyrysy i zaświadczenia z MPZP/SUiKZP/POG w zakresie obsługi E-usług;  Decyzje WZiZT w zakresie obsługi E-usługi. b) Procedura planistyczna dla MPZP/SUiKZP/POG (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. c) Gminna Ewidencja Zabytków (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. d) Wycinka drzew (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. e) Ewidencja dróg gminnych (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS – Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. f) Nieruchomości mienia gminnego (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. g) Ewidencja Reklam wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. h) Integracja Systemów GIS z Systemem EZD (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją) - Integracja w zakresie realizacji integracji E-usług. Integracja w zakresie dwustronnej wymiany danych, dokumentów oraz spraw obsługiwanych w Urzędzie. Wybrane wnioski muszą być kierowane do Systemu EZD, a następnie przekazywane do Systemu GIS. i) Integracja Systemów GIS z posiadanymi Systemami Dziedzinowymi – skomunikowanie Systemu Dziedzinowego z Systemem GIS, w zakresie wizualizacji danych z Systemu Dziedzinowego w Systemach GIS. 4) Modernizacja i integracja Systemów Dziedzinowych UM w tym: a) Modernizacja Użytkowanego przez UM Dębica Portalu Interesanta; b) Integracja posiadanych Systemów Dziedzinowych z systemem e-Doręczenia; c) Centralizacja VAT w wersji „chmurowej” dla obsługi podjednostek; d) Integracja Systemów Dziedzinowych z GIS; e) Dziennik Obrotów dla Systemu Finansowo-Księgowego; f) Moduł Wydawania Koncesji na Sprzedaż Napojów Alkoholowych; g) Gospodarowanie mieniem. 5) Wdrożenie i uruchomienie e-rekrutacji. 6) Zakup sprzętu, w tym: a) Zestaw komputerowy z monitorem i oprogramowaniem, b) Drukarka i czytnik kodów kreskowych, c) Komputer przenośny dla UM, d) Switch 48p, e) Rozbudowa UPS w UM, f) Rozbudowa Macierzy w UM, g) UTM do CUS, h) Skaner dla CUS, i) InfoKiosk dla CUS, j) UPS dla CUS, k) Dodatkowe dyski do NAS, l) Dyski sieciowe, m) Serwer do MOK, n) Serwer do biblioteki, o) UTM do biblioteki, p) UPS do biblioteki, q) Switch do biblioteki, r) Szafa Rack do biblioteki. 2. Część 2 zamówienia – „Biblioteka Cyfrowa”, której zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Oprogramowanie do Cyfrowej Biblioteki 2) Wdrożenie i uruchomienie e-usług dla Biblioteki. 3. Część 3 zamówienia – „Pomoc Społeczna”, której zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności uruchomienie e-pomocy społecznej. 4. Część 4 zamówienia – „Muzeum”, której zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności System Zarządzania do Muzeum.
Interne KennungBZP.271.52.2026.MK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30216130 Strichcodeleser, 30213000 Personalcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 31213300 Kabelverteilschrank, 48160000 Bibliothekensoftwarepaket, 72212160 Entwicklung von Bibliothekensoftware, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 48161000 Bibliothekenverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia – „Zakup licencji oprogramowania z wdrożeniem i uruchomieniem e-usług publicznych oraz zakupem sprzętu”
BeschreibungCzęść 1 zamówienia – „Zakup licencji oprogramowania z wdrożeniem i uruchomieniem e-usług publicznych oraz zakupem sprzętu”, którego zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Modernizacja i wdrożenie EZD: a) dla UM wraz z Integracją z dostarczanym Systemem GIS oraz systemami EZD wdrażanymi w Jednostkach Podległych; b) dla Jednostek podległych wraz z integracją z systemem EZD w UM oraz ePUAP, eDoręczeniami; c) instruktarze przystanowiskowe dla wszystkich użytkowników obsługujących wdrażane Systemy. 2) Modernizacja i wdrożenie e-usług w tym: a) Wypisy i wyrysy z Planu Miejscowego lub Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego b) Zaświadczenie o braku Planu Miejscowego c) Ustalenie warunków zabudowy i ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego d) Wnioski o zmianę lub przeniesienie decyzji administracyjnej e) Wnioski o zmianę obowiązującego Planu Miejscowego (Studium) i sporządzenie Planu Miejscowego f) Wnioski o wydanie zaświadczenia z Gminnej Ewidencji Zabytków g) Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew lub krzewów h) Zgłoszenie zamiaru usunięcia drzew i) Wydawanie decyzji na zajęcie pasa drogowego j) Uzgodnienia dokumentacji projektowych pod kątem zjazdów publicznych, indywidualnych oraz przyłączy kanalizacji deszczowej. k) Wniosek o wydanie decyzji na umieszczenie urządzania IT l) Wniosek o wydanie decyzji z informacją o dostępie działki ewidencyjnej do drogi publicznej m) Wniosek o wydanie zezwolenia na lokalizację/przebudowę zjazdu n) Wniosek o wydanie zaświadczenia z informacją czy działka ewidencyjna znajduje się w zasobie mienia gminnego o) Wniosek ze zgłoszeniem zainteresowania najmem nieruchomości od Gminy Miasta Dębica p) Wniosek ze zgłoszeniem zainteresowania użyczenia nieruchomości od Gminy Miasta Dębica q) Wniosek o wydanie decyzji na umieszczenie reklamy w pasie drogowym r) Wniosek o wydanie jednorazowego zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych s) Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych. 3) Modernizacja Systemu Informacji Przestrzennej obejmująca: a) Modernizacja obecnego Systemu Informacji Przestrzennej w zakresie:  Geoportal gminny wraz z integracją z dziedzinowymi Systemami GIS w zakresie obsługi E-usług;  Wypisy, wyrysy i zaświadczenia z MPZP/SUiKZP/POG w zakresie obsługi E-usług;  Decyzje WZiZT w zakresie obsługi E-usługi. b) Procedura planistyczna dla MPZP/SUiKZP/POG (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. c) Gminna Ewidencja Zabytków (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. d) Wycinka drzew (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. e) Ewidencja dróg gminnych (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS – Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. f) Nieruchomości mienia gminnego (z przekazaniem licencji, wdrożeniem i szkoleniem) wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. g) Ewidencja Reklam wraz z integracją z Systemem GIS - Geoportal gminny w zakresie obsługi E-usług. h) Integracja Systemów GIS z Systemem EZD (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją) - Integracja w zakresie realizacji integracji E-usług. Integracja w zakresie dwustronnej wymiany danych, dokumentów oraz spraw obsługiwanych w Urzędzie. Wybrane wnioski muszą być kierowane do Systemu EZD, a następnie przekazywane do Systemu GIS. i) Integracja Systemów GIS z posiadanymi Systemami Dziedzinowymi – skomunikowanie Systemu Dziedzinowego z Systemem GIS, w zakresie wizualizacji danych z Systemu Dziedzinowego w Systemach GIS. 4) Modernizacja i integracja Systemów Dziedzinowych UM w tym: a) Modernizacja Użytkowanego przez UM Dębica Portalu Interesanta; b) Integracja posiadanych Systemów Dziedzinowych z systemem e-Doręczenia; c) Centralizacja VAT w wersji „chmurowej” dla obsługi podjednostek; d) Integracja Systemów Dziedzinowych z GIS; e) Dziennik Obrotów dla Systemu Finansowo-Księgowego; f) Moduł Wydawania Koncesji na Sprzedaż Napojów Alkoholowych; g) Gospodarowanie mieniem. 5) Wdrożenie i uruchomienie e-rekrutacji. 6) Zakup sprzętu, w tym: a) Zestaw komputerowy z monitorem i oprogramowaniem, b) Drukarka i czytnik kodów kreskowych, c) Komputer przenośny dla UM, d) Switch 48p, e) Rozbudowa UPS w UM, f) Rozbudowa Macierzy w UM, g) UTM do CUS, h) Skaner dla CUS, i) InfoKiosk dla CUS, j) UPS dla CUS, k) Dodatkowe dyski do NAS, l) Dyski sieciowe, m) Serwer do MOK, n) Serwer do biblioteki, o) UTM do biblioteki, p) UPS do biblioteki, q) Switch do biblioteki, r) Szafa Rack do biblioteki.
Interne KennungCzęść 1 zamówienia – „Zakup licencji oprogramowania z wdrożeniem i uruchomieniem e-usług publicznych oraz zakupem sprzętu”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30216130 Strichcodeleser, 30213000 Personalcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48823000 Dateiverwalter, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 31213300 Kabelverteilschrank
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 zamówienia – „Biblioteka Cyfrowa”
BeschreibungCzęść 2 zamówienia – „Biblioteka Cyfrowa”, której zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Oprogramowanie do Cyfrowej Biblioteki 2) Wdrożenie i uruchomienie e-usług dla Biblioteki.
Interne KennungCzęść 2 zamówienia – „Biblioteka Cyfrowa”
Haupteinstufung (cpv): 72212160 Entwicklung von Bibliothekensoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48160000 Bibliothekensoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 zamówienia – „Pomoc Społeczna”
BeschreibungCzęść 3 zamówienia – „Pomoc Społeczna”, której zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności uruchomienie e-pomocy społecznej.
Interne KennungCzęść 3 zamówienia – „Pomoc Społeczna”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 zamówienia – „Muzeum”
BeschreibungCzęść 4 zamówienia – „Muzeum”, której zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności System Zarządzania do Muzeum.
Interne KennungCzęść 4 zamówienia – „Muzeum”
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48161000 Bibliothekenverwaltungssystem