2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van gladheidsbestrijdingsmaterieel
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van gladheidsbestrijdingsmaterieel. Het leveren van 2 grote haakarmstrooiers, 1 kleine opzetstrooier, 1 grote sneeuwploeg en 1 pekelopslagtank.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van gladheidsbestrijdingsmaterieel. Het leveren van 2 grote haakarmstrooiers, 1 kleine opzetstrooier, 1 grote sneeuwploeg en 1 pekelopslagtank.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.