2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen gemeente Hoeksche Waard
Beschreibung: De opdracht betreft een raamovereenkomst voor leveringen met aanverwante dienstverlening in overeenstemming met de Aanbestedingswet 2012 en omvat in hoofdzaak: de inkoop en het beheer van Sanitaire voorzieningen voor het ambtelijk vastgoed van gemeente Hoeksche Waard. De hoeveelheden en omvang is omschreven in het Beschrijvend Document.
Interne Kennung: Z/26/357627
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 39224310 Klosettbürsten, 39514300 Rollhandtücher, 42968200 Spender im Sanitärbereich, 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De begindatum van de Overeenkomst ligt naar verwachting op 1 april 2027. De initiële looptijd van de Overeenkomst is vier (4) jaar, waarna de Overeenkomst maximaal vier (4) maal verlengd kan worden voor de duur van één (1) jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.