2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten inzake de bewaking van de gebouwen van de centrale administratie in Brussel, voor rekening van de FOD Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Beschreibung: Deze opdracht betreft de bewaking van de gebouwen van de FOD Buitenlandse Zaken en van de Permanente Vertegenwoordiging van België bij de Europese Unie.
Interne Kennung: BUZA/SV2/2026/Egmont
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BUZA/SV2/2026/Egmont - 1
Interne Kennung: 1