See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przegląd systemu klimatyzacji w pojazdach serii EN98A, EN57ALd, EN57AL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądu systemu klimatyzacji w pojazdach serii EN98A, EN57ALd, EN57AL. Przedmiot zamówienia obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy opisany zgodnie z protokołem weryfikacji. Wynagrodzenie za zakres dodatkowy, będzie wypłacone w zakresie jego faktycznego wykonania, o ile konieczność jego wykonania zostanie potwierdzona na piśmie przez Komisarza Odbiorczego w protokole weryfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 337663-2026
Interne Kennung: Lu.240.1163.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Przegląd systemu klimatyzacji w ośmiu pojazdach serii EN57ALd
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest wykonanie sezonowego przeglądu systemu klimatyzacji, w 8 elektrycznych zespołach trakcyjnych serii EN57ALd. Przegląd systemu klimatyzacji obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy.
Interne Kennung: Zadanie numer 1
Los: LOT-0001
Titel: Przegląd systemu klimatyzacji w pięciu pojazdach serii EN57AL
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest wykonanie sezonowego przeglądu systemu klimatyzacji, w 5-ciu elektrycznych zespołach trakcyjnych serii EN57AL. Przegląd systemu klimatyzacji obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy
Interne Kennung: Zadanie numer 2
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie sezonowego przeglądu systemu klimatyzacji, w 9 –ciu elektrycznych zespołach trakcyjnych typu 37WEA serii EN98A nr 001-009
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest Wykonanie sezonowego przeglądu systemu klimatyzacji, w 9 –ciu elektrycznych zespołach trakcyjnych typu 37WEA serii EN98A nr 001-009. Przegląd systemu klimatyzacji obejmuje zakres podstawowy i zakres dodatkowy
Interne Kennung: Zadanie numer 3