539015-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden – Raamovereenkomst voor het periodiek en curatief onderhoud van hoogspanningsinstallaties in het havengebied van Zeebrugge
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het periodiek en curatief onderhoud van hoogspanningsinstallaties in het havengebied van Zeebrugge
BeschreibungVoor de hoogspanningsinstallaties in het havengebied van Zeebrugge (deze voeden: gebouwen, kunstwerken, bruggen , Sluizen, walvoedingsinstallaties, openbare verlichting, enz…. ) heeft POAB een partner nodig bij dagelijks beheer van dit asset, zowel voor periodiek als curatief onderhoud. Deze diensten betreffen o.a.: 1. Uitvoeren van schakelwerken op deze asset; 2. Partner voorziet een wachtdienst voor interventies; 3. Assisteren bij uitvoeren van de wettelijke keuringen op dit asset; 4. Oplossen van defecten en/of inbreuken voortvloeiend uit punt 2 en 3.
Interne KennungPPP0B3-19747/6976/B11371
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungB11371_1