2. Verfahren
Verfahren
Titel: (H)OvD trainingen - SAS procedure
Beschreibung: Deze vooraankondiging is een oproep tot mededinging in de procedure voor sociale- en andere specifieke diensten voor de Opdracht (H)OvD trainingen van de Politie. De opdracht omvat dienstverlening met betrekking tot het ontwikkelen en verzorgen van deze gespecialiseerde (H)OvD trainingen voor de gehele politieorganisatie. Geïnteresseerden worden verzocht zich aan te melden vóór 25 september 2026, 12.00 uur voor deelname aan de aanbestedingsprocedure. De aangemelde deelnemers worden vervolgens uitgenodigd in oktober 2026 voor de inschrijvingsfase. De uiterste datum (en tevens enige mogelijkheid) voor aanmelden is 25 september 2026 12:00 uur. Zie voor meer informatie de bijlage Beschrijvend document behorend bij de vooraankondiging en oproep tot mededinging. In deze bijlage staat ook de aanmeldingsprocedure beschreven.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS procedure met meerdere fasen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0000