2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biokütuste (rohtne biomass, hakkepuit, tüve peenhake, puidugraanul) ostmine
Beschreibung: Hanke esemeks on Lihula Soojuse (Lääneranna Vald) katlamajadele biokütuste (kuiv rohtne biomass, hakkepuit ja puidugraanulid) ostmine hanke alusdokumentides ja selle lisaks olevas raamlepingu projektis toodud tingimustel, mahus ja ajapiirides. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03114000 Stroh und Futterpflanzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kuiv rohtne biomass
Beschreibung: Lihula, Lihula Soojuse katlamaja / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0001
Haupteinstufung (cpv): 03114000 Stroh und Futterpflanzen
Los: LOT-0002
Titel: Hakkepuit
Beschreibung: Lihula, Lihula Soojuse katlamaja. Alternatiivkütus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0002
Los: LOT-0003
Titel: Puidugraanulid (pelletid)
Beschreibung: Lääneranna vallas asuvad katlamajad. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0003
Los: LOT-0004
Titel: Tüve peenhake
Beschreibung: Lääneranna vallas asuvad katlamajad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313689-0004