2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění projektových prací pro TT a metro
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti (i) pro opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000, (ii) pro opravy a rekonstrukce tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí, trolejového vedení, trakčních měníren a souvisejících částí a novostaveb navazujících na tyto rekonstrukce, a (iii) pro novostavby tramvajových a trolejbusových tratí. Bližší informace o veřejné zakázce jsou obsaženy v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311220 Dienstleistungen im Straßenbau, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000
Beschreibung: Předmětem části 1 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro opravy a rekonstrukce objektů ve správě jednotky Stavby a tratě 830000, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2A zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 1 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 1 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se třemi (3) dodavateli.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Novostavby tramvajových a trolejbusových tratí
Beschreibung: Předmětem části 3 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro novostavby tramvajových a trolejbusových tratí, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2C zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 3 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 3 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se sedmi (7) dodavateli.
Interne Kennung: Část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Opravy a rekonstrukce tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí, trolejového vedení, trakčních měníren a souvisejících částí a novostaveb navazujících na tyto rekonstrukce
Beschreibung: Předmětem části 2 Veřejné zakázky je zajištění projektových prací, autorského dozoru a související inženýrské činnosti pro opravy a rekonstrukce tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí, trolejového vedení, trakčních měníren a souvisejících částí a novostaveb navazujících na tyto rekonstrukce, a to za podmínek a ve lhůtách stanovených v Závazném návrhu rámcové dohody (Příloha č. 2B této zadávací dokumentace), v rozsahu Technické specifikace a Jednotkového ceníku pro část 2 Veřejné zakázky. Rámcová dohoda pro část 2 Veřejné zakázky bude uzavřena maximálně se třemi (3) dodavateli.
Interne Kennung: Část 2