539069-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dostawa, wdrożenie oraz świadczenie usług utrzymania narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi procesów kontrolingowych oraz obiegu dokumentów wraz z dostawą infrastruktury serwerowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie oraz świadczenie usług utrzymania narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi procesów kontrolingowych oraz obiegu dokumentów wraz z dostawą infrastruktury serwerowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie oraz świadczenie usług utrzymania narzędzi informatycznych przeznaczonych do obsługi procesów kontrolingowych oraz obiegu dokumentów wraz z dostawą infrastruktury serwerowej, w zakresie i na warunkach określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ
Interne KennungMKUO ProNatura ZP/NO/40/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, którego szczegółowe zasady, sposób oraz zakres w jakim Zamawiający ma prawo do skorzystania z tego prawa określa załącznik nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowy