539072-2026 - Auftragsänderung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Miechów w roku 2026
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Miechów w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i szkółkarstwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Miechów w roku 2026.
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 01- leśnictwo Opacz
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_1
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
LosLOT-0002
TitelPakiet 02- leśnictwo Chrusty
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_2
LosLOT-0003
TitelPakiet 03- leśnictwo Trąby
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_3
LosLOT-0004
TitelPakiet 04- leśnictwo Tunel
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_4
LosLOT-0005
TitelPakiet 05- leśnictwo Klonów
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_5
LosLOT-0006
TitelPakiet 06- leśnictwo Sosnówka
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_7
LosLOT-0007
TitelPakiet 07- leśnictwo Trzyciąż
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_6
LosLOT-0008
TitelPakiet 08- leśnictwo Skała
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_8
LosLOT-0009
TitelPakiet 09- specjalistyczny Szkółka leśna
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10- leśnictwo Goszcza
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11- specjalistyczny Gospodarka łowiecka OHZ
Interne KennungSA.270.4.4.2025.NMi_11