See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy (zakupy) energii elektrycznej na rok 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej Spółce Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. w Toruniu w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) w okresie od dnia 01.01.2027 r. (włącznie) do dnia 31.12.2027 r. (włącznie) o wolumenie o orientacyjnej wielkości: 12 231 000,00 kWh (uwzględniającym autokonsumpcję energii wytworzonej przez Zamawiającego).
Vorherige Bekanntmachung: 454786-2026
Interne Kennung: FZ.38.121.2026.RL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W okresie obowiązywania umowy dotyczącej przedmiotowego zamówienia zamawiający będzie korzystał z prawa opcji, tzn. realizacja zamówienia będzie uzależniona od faktycznych potrzeb zamawiającego, których dokładne określenie na tym etapie nie jest możliwe. Tym samym zamawiający nie gwarantuje wykorzystania 100 % wolumenu określonego w SWZ. Z tego tytułu nie przysługują wykonawcy żadne roszczenia finansowe lub prawne w stosunku do zamawiającego. Zamawiający gwarantuje, iż zrealizuje zamówienie na poziomie nie niższym niż 85 % wolumenu określonego w Załączniku nr 1 do SWZ. Jednocześnie Zamawiający, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp przewiduje opcję do maksymalnej wysokości 115 % łącznego szacowanego zapotrzebowania ilościowego określonego w Załączniku nr 1 do SWZ.