2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální nákup osobních vozidel s elektrickým pohonem – kategorie 4 EV
Beschreibung: Dodávky osobních vozidel na elektrický pohon, a to vždy včetně: •2 klíčů nebo ovladačů od daného Osobního automobilu; •druhé sady pneumatik včetně disků (letních či zimních podle termínu dodání Osobního automobilu), a je-li to na základě platné a účinné právní úpravy relevantní též vždy včetně: •listinné a/nebo elektronické podoby manuálu, tj. návodu k obsluze a údržbě daného Osobního automobilu v českém jazyce; •listinné a/nebo elektronické podoby servisní knížky (dále jen „Servisní knížka“) k danému Osobnímu automobilu; •originálu osvědčení o registraci vozidla k Osobnímu automobilu v listinné nebo elektronické podobě (pouze v případě, že se neuplatní postup dle odst. 8 věty třetí a věty čtvrté čl. I. Rámcové dohody); •CoC listu (v případě, že se uplatní postup dle odst. 8 věty třetí a věty čtvrté čl. I. Rámcové dohody); •originálu protokolu o technické prohlídce Osobního automobilu, resp. osvědčení o technické způsobilosti Osobního automobilu; •podrobného rozpisu nároků na provoz a údržbu Osobního automobilu (pouze není-li uvedeno v Servisní knížce); •dalších případných průvodních dokladů k Osobnímu automobilu v českém jazyce. Poskytování servisních služeb pro dodané Osobní automobily, pokud bude Odběratelem požadováno v rámci příslušné dílčí kupní smlouvy. Předpokládaný počet odebraných vozidel po dobu trvání rámcové dohody činí 157. Pověřující zadavatelé jsou ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ oprávněni odebrat osobní vozidla maximálně do dosažení výše limitu požadovaného počtu Osobních automobilů uvedeného v Příloze č. 1 Rámcové dohody navýšeného o 20 %. Celkový maximální počet odebraných vozidel na základě veřejné zakázky tak činí 188. Realizace Předmětu plnění vymezeného v čl. I. Rámcové dohody bude probíhat po celou dobu trvání Rámcové dohody, a to na základě jednotlivých Kupních smluv uzavíraných v souladu s ustanovením § 134 ZZVZ. Subjekty, pro které je veřejná zakázka zadávána, jsou zadavatelé uvedení v příloze č. 1 Rámcové dohody – Seznam odběratelů.
Interne Kennung: MF-34691/2026/6601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34100000 Kraftfahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 50112100 Reparatur von Personenwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V čl. III odst. 5 až 10 Rámcové dohody se stanoví, že pověřující zadavatelé jsou ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ oprávněni odebrat osobní vozidla maximálně do dosažení výše limitu požadovaného počtu Osobních automobilů uvedeného v Příloze č. 1 Rámcové dohody navýšeného o 20 %. Celkový maximální počet odebraných vozidel na základě veřejné zakázky tak činí 188. Pověřující zadavatelé budou mít zásadně možnost ke všem uvedeným vozům objednávat poskytování servisních služeb ve smyslu čl. I odst. 5 písm. b) Rámcové dohody a Přílohy č. 4.3 Zadávací dokumentace – Specifikace servisních služeb a Fakultativní výbavu ve smyslu čl. III odst. 4 Rámcové dohody. Veškeré uvedené skutečnosti jsou v souladu se ZZVZ zohledněny v předpokládané hodnotě veřejné zakázky.