See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Boskovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Boskovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3481
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 171 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd, R02-Mú.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 171 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd, R02-Mú.
Interne Kennung: 099/2019/142/3482
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Kuničky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. X v kategorii 57. 501 Výroba dříví kombinací technologií KŘ Brno, revír Kuničky
Interne Kennung: 099/2019/142/3484
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 166 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 166 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice
Interne Kennung: 099/2019/142/3485
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 223 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 223 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice
Interne Kennung: 099/2019/142/3488
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 28 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Krásno a Prameny. MZCHÚ.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 28 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Krásno a Prameny. MZCHÚ.
Interne Kennung: 099/2019/142/3489
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 96 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií, mýtní výběr na LS Ledeč n.S., revír Vostojavka
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 96 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií, mýtní výběr na LS Ledeč n.S., revír Vostojavka
Interne Kennung: 099/2019/142/3490
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, revír 25 - výroba dříví - kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, revír 25 - výroba dříví - kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3493
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 24 - LS Ruda nad Moravou, revíry 23, 24, 35 - výroba dříví - komplexní četa
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 24 - LS Ruda nad Moravou, revíry 23, 24, 35 - výroba dříví - komplexní četa
Interne Kennung: 099/2019/142/3494
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, LHC Ruda n/M. - výroba dříví - kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, LHC Ruda n/M. - výroba dříví - kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/3495