539176-2026 - Ergebnis
Schweden – Kraftfahrzeuge – Fordon - Personbilar el
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fordon - Personbilar el
Beschreibung: Anbudsinbjudan avseende elbilar till Höglandsförbundet.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fordon
539176-2026 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Fordon - Personbilar el
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001