539191-2026 - Ergebnis
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy, nr sprawy: DZP.242.218.2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy, nr sprawy: DZP.242.218.2026
BeschreibungDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy, nr sprawy: DZP.242.218.2026- 1 zadanie ( pakiet) szczegółowo opisany w Załączniku nr 2A do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy
BeschreibungDostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy, nr sprawy: DZP.242.218.2026 - 1 zadanie s( pakiet) szczegółowo opisane w Załączniku nr 2A i 2B do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji