See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wyrobów farmaceutycznych oraz materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Bogatyni
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów farmaceutycznych oraz materiałów opatrunkowych dla SP ZOZ w Bogatyni 2. Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr II.1 - II.44 stanowiące załączniki do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na 44 odrębne pakiety (części). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.1 do II.44 do niniejszej SWZ
Interne Kennung: ZP271-N1/02/VII/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki – układ pokarmowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Leki - cukrzyca
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.2 do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Insuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.3 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Witaminy i minerały
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.4 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Leki - uklad sercowo - naczyniowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.5 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Układ sercowo - naczyniowy cd.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.6 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Leki - układ krwionośny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.7 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Leki - dermatologia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.8 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Leki - ginekologia (układ moczowo - płciowy)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.9 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Leki urologia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.10 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Hormony
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.11 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Antybiotyki - Tetracykliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.12 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Antybiotyki Beta - Laktamowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.13 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Antybiotyki Beta - Laktamowe cd.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.14 do SWZ
Los: LOT-0015
Titel: Antybiotyki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.15 do SWZ
Los: LOT-0016
Titel: Preparaty przeciwbakteryjne, przeciwirusowe i przeciwgrzybicze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.16 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Leki – przeciwzapalne, przeciwreumatyczne, zwiotczające mięśnie, przeciw dnie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.17 do SWZ
Beschreibung der Optionen: zgodnie z SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Leki zwiotczajace mięśnie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.18 do SWZ
Beschreibung der Optionen: zgodnie z swz
Los: LOT-0019
Titel: Leki znieczulające
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.19 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Leki znieczulające cd
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.20 do SWZ
Los: LOT-0021
Titel: Leki przeciwbólowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.21 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Preparaty przeciw drgawkowe , psycholeptyczne i inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.22 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Leki układ oddechowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.23 do SWZ
Los: LOT-0024
Titel: Inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.24 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Wkładki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.25 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0026
Titel: Zywienie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.26 do SWZ
Los: LOT-0027
Titel: Płyny do iniekcji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.27 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.28 do SWZ
Los: LOT-0029
Titel: Plastry
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.29 do SWZ
Los: LOT-0030
Titel: Opatrunki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.30 do SWZ
Los: LOT-0031
Titel: Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.31 do SWZ
Beschreibung der Optionen: Zgodnie SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Opatrunki chłonne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.32 do SWZ
Los: LOT-0033
Titel: Pieluchy jednorazowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.33 do SWZ
Los: LOT-0034
Titel: Produkty pielęgnacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.34 do SWZ
Los: LOT-0035
Titel: Immunoglobuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.35 do SWZ
Los: LOT-0036
Titel: Płyny infuzyjne inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.36 do SWZ
Los: LOT-0037
Titel: Kontrasty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.37 do SWZ
Los: LOT-0038
Titel: Immunoglobuliny cd
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.38 do SWZ
Los: LOT-0039
Titel: Kontrasty cd.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.39 do SWZ
Los: LOT-0040
Titel: Heparyna drobnocząsteczkowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.40 do SWZ
Los: LOT-0041
Titel: Inne kontrasty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.41 do SWZ
Los: LOT-0042
Titel: Leki znieczulające inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.42 do SWZ
Los: LOT-0043
Titel: Opatrunki cd
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.43 do SWZ
Los: LOT-0044
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (m.in. wymagania, jakie muszą spełniać oferowane wyroby w zakresie parametrów granicznych, ich przeznaczenia oraz rodzaju) zawierają formularze „Formularze asortymentowo - cenowe” dla poszczególnych pakietów (części) zamówienia, stanowiące Załączniki nr II.44 do SWZ