See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwaśny węglan sodu
Beschreibung: Kwaśny węglan sodu. Wielkość zamówienia: 3000 kg, (w workach 25 - 30 kg). Masa całkowita palety z workami - max.1000 kg. W celu potwierdzenia, że oferowany produkt spełnia wymagania dla dodatków paszowych przeznaczonych do żywienia zwierząt, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości, specyfikacji produktu lub innego dokumentu producenta potwierdzającego właściwości oferowanego produktu. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 401928-2026
Interne Kennung: 101/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313310 Natriumkarbonat
5. Los
Los: LOT-0001