2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEXNÁ SLUŽBA ZABEZPEČENIA OCHRANY MAJETKU ŽELEZNIČNEJ SPOLOČNOSTI SLOVENSKO, a.s. (ZSSK)
Beschreibung: Predmetom zákazky je vybudovanie technickej infraštruktúry na ochranu majetku obstarávateľa a poskytnutie komplexnej služby zabezpečenia ochrany majetku obstarávateľa a jeho monitoringu, a to fyzickou ochranou a technickými prostriedkami v objektoch obstarávateľa, v nasledovnom rozsahu: • poskytovanie strážnej služby podľa § 3 písm. a), b), g), h), i) zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej aj ako „Zákon o SBS“) v rozsahu ochrany majetku, zabezpečovania poriadku, prevádzkovania zabezpečovacích systémov, vypracúvania plánu ochrany a monitorovania, • poskytovanie technickej služby podľa § 7 ods. 1 Zákona o SBS v rozsahu projektovania, montáže, údržby, revízie a opráv zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich monitorovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí a vykonanie inžinierskej činnosti. Podrobné informácie týkajúce sa predmetu zákazky sú uvedené vo Zväzku 2 Návrh zmluvy a Zväzku 3 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45000000 Bauarbeiten, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001